Winteravond van het korte verhaal

Winteravond van het korte verhaal

Winteravond van het korte verhaal Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Op kerstavond 24 december was het weer zo ver, de Winteravond van het korte verhaal. Voor de 25e keer lazen verschillende auteurs hun eigen (korte ) verhaal voor`. Plaats van handeling was het toneel van cultuurhuis de Klinker. Na een openingswoord van mevr. R. Pot, was het woord aan de 9 schrijvers om hun verhaal voor te lezen. Ruim 200 toehoorders genoten van de verhalen. Het Winschoter Stadsjournaal heeft met twee camera"s de avond vastgelegd en zorgde voor een trailer met beelden van een eerdere avond van Wintervertellingen.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Hernieuwde kennismaking - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Hernieuwde kennismaking

Een flink aantal jaren geleden waren we ooit eens te gast bij de Oldambster Senioren Vereniging (OSV). Afgelopen woensdag 15 okt waren we weer uitgenodigd om een filmmiddag te verzorgen. In gebouw... lees verder »

Oldambster Cultuurprijs voor Winschoter Schooltheater - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Oldambster Cultuurprijs voor Winschoter Schooltheater

Op 4 okt werd voor de eerste keer de Oldambster Cutuurprijs uitgereikt! Het Winschoter Schooltheater viel deze eer te beurt. Al 35 jaar voert deze bevlogen groep toneelspelers eigen gemaakte... lees verder »