Groninger Audio Visueel Archief

Groninger Audio Visueel Archief

Sinds april is ook ons zwart-wit archief overgedragen aan het GAVA in de stad Groningen. Alle producties vanaf 1966 en het kleurenfilm archief is al sinds 2015 in opslag bij de GAVA en nu dus ook het zwart-wit archief. Betere bewaaromstandigheden etc hebben ons reeds in 2014 doen besluiten om ons archief bij het GAVA onder te brengen. Uiteraard blijft het Winschoter Stadsjournaal eigenaar en het beheer houden over deze vaak unieke films over Winschoten en het Oldambt. Voor informatie over het GAVA zie onderstaande link naar de website van het GAVA.

Meer informatie op: https://www.filmbankgroningen.nl/

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

De laatste hand................ - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

De laatste hand................

Vrijdag 20 februari druk bezig met de audio nabewerking van de films die we tijdens onze voorstellingen op 9 en 10 maart in de Klinker gaan vertonen. Dinsdagmiddag 10 maart is er ook een... lees verder »

Het is maar een spelletje - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Het is maar een spelletje

Toneelvereniging Vita Nova bestaat 80 jaar! en vierde dit met de komedie "Het is maar een spelletje". In de kleine zaal van de Klinker werd de komedie met verve gespeeld en het publiek genoot... lees verder »