Speeltuinvereniging Sint Vitusholt

Speeltuinvereniging Sint Vitusholt

Speeltuinvereniging Sint Vitusholt Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Nu de donkere dagen weer aangebroken zijn, is dit vaak voor veel verenigingen het startsein voor de binnen(winter) activiteiten. Ook speeltuinvereniging Sint Vitusholt is weer begonnen met haar winterseizoen. Op 18 november waren weer te gast in het clubgebouw . Een groot aantal mensen genoot als vanouds weer van onze films! Voor velen weer een feest van herkenning!

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Drukke zaterdag - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Drukke zaterdag

Zaterdag 23 augustus is een drukke dag voor de filmers van het Winschoter Stadsjournaal geweest! Twee cameraploegen waren op stap om voor de te maken producties opnamen te maken. Zo waren er voor de... lees verder »

filmmiddag in het Vondelhuys - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

filmmiddag in het Vondelhuys

Op maandagmiddag 4 augustus verzorgde het projectieteam van het Winschoter Stadsjournaal een filmmiddag in het Vondelhuys. In de tot bioscoopzaal omgetoverde recreatiezaal genoten vele bewoners van... lees verder »