van 2021 naar 2022

van 2021 naar 2022

van 2021 naar 2022 Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

En weer is er een (bewogen) jaar voorbij. Ook het Winschoter Stadsjournaal gaat met goede moed 2022 in en we hopen dat de meeste Coronaperikelen in 2022 verleden tijd zijn en we het "gewone" leven weer op kunnen pakken!
We hopen dan ook dat onze voorstelling in maart 2022 door kan gaan na twee keer verschoven te zijn geweest.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

BATO uitvoering 2025 - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

BATO uitvoering 2025

Op 5 juli hield de 142 jaar bestaande gymnastiekvereniging BATO de jaarlijkse uitvoering in theater de Klinker. Ook het Winschoter Stadsjournaal was weer van de partij om beelden vanuit de... lees verder »

Dat kleine rot ziekenhuis.........

Cardioloog A van der Gallien nam in juli afscheid van de Ommerlander Ziekenhuis Groep. In een artikel in het DvhN verhaalt hij hij over zijn werkzame leven en uiteraard komt ook het Sint... lees verder »