Filmavond speeltuinvereniging Sint Vitusholt

Filmavond speeltuinvereniging Sint Vitusholt

De speeltuinvereniging Sint Vitusholt is een regelmatige "klant" van het Winschoter Stadsjournaal om door ons een filmavond te laten verzorgen! Ook 19 november waren we weer te gast in het verenigingsgebouw aan de Kastanjelaan. Samen hadden we weer een programma samengesteld uit ons archief dat weer goed in de smaak viel!

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

te gast bij the northbase - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

te gast bij the northbase

Op vrijdagavond 27 juni waren we te gast bij the Northbase in de Blijhamsterstraat. Dit is een inloophuis voor veteranen en geüniformeerden die daar in een ongedwongen sfeer elkaar kunnen ontmoeten.... lees verder »

ANBI verslag 2025 - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

ANBI verslag 2025

Aangezien het Winschoter Stadsjournaal een ANBI status heeft (Algemeen Nut Beoogde Instelling) zijn we verplicht, (door de Belastingdienst) elk jaar een overzicht te geven van onze activiteiten en... lees verder »