Overlijden Frits Knaapen

Overlijden Frits Knaapen

Afgelopen zondag 23 februari kregen we het droevige nieuws dat Frits Knaapen was overleden. Frits is ruim dertig jaar bij onze club actief geweest. Vooral als cameraman was hij in zijn element, oog voor details, en een rustige cameravoering kenmerkten zijn beelden! Daarnaast was hij ook jarenlang penningmeester van onze stichting.
Met het overlijden van Frits verliezen we een goede vriend. Dankzij zijn beelden die hij ooit voor het Stadsjournaal gemaakt heeft zullen wij hem blijvend herinneren.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • Overlijden Frits Knaapen Stichting Het Winschoter Stadsjournaal
Hernieuwde kennismaking - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Hernieuwde kennismaking

Een flink aantal jaren geleden waren we ooit eens te gast bij de Oldambster Senioren Vereniging (OSV). Afgelopen woensdag 15 okt waren we weer uitgenodigd om een filmmiddag te verzorgen. In gebouw... lees verder »

Oldambster Cultuurprijs voor Winschoter Schooltheater - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Oldambster Cultuurprijs voor Winschoter Schooltheater

Op 4 okt werd voor de eerste keer de Oldambster Cutuurprijs uitgereikt! Het Winschoter Schooltheater viel deze eer te beurt. Al 35 jaar voert deze bevlogen groep toneelspelers eigen gemaakte... lees verder »