Thies Bodde heeft zich in oktober 2015 aangesloten als vrijwilliger bij het Winschoter Stadsjournaal na gepolst te zijn door Jacob Veen.
Daarvoor heeft hij jaren als vrijwilliger gewerkt voor RTV LOGO in de functies van coƶrdinator, presentator, cameraman en editor. Nadat hij met deze activiteiten in 2014 is gestopt, ging het na verloop van tijd toch weer kriebelen. Vandaar dat hij na zijn pensionering toch weer is begonnen met camerawerk voor het Winschoter Stadsjournaal, welke organisatie hij een warm hart toedraagt.
Zijn hobby is begonnen met het maken van films tijdens vakanties en het filmen van zijn kinderen. Dit materiaal te bewerken en te monteren en de films van leuke muziek te voorzien, gaf hem enorme voldoening.
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Medewerkers.
Dit is de titel van een eenakter geschreven door de (oud) Winschotense Zahra Lfil. Het stuk is een... lees verder »
Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd stoppen Jacqueline en Felix Roben met hun zeer bekende kledingzaak, 4 generaties bestierden de zaak. Het Winschoter Stadsjournaal maakte vlak... lees verder »