Te gast bij SV Bovenburen

Te gast bij SV Bovenburen

Te gast bij SV Bovenburen Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Vrijdagavond 14 april waren we te gast de SV Bovenburen. In hun clubgebouw , de oude Tromplaanschool, was door de vereniging een filmavond georganiseerd met films vooral over de club en de Zeeheldenbuurt! In ons archief hebben we diverse films over de vereniging, te denken valt aan de avondvierdaagse en films over de oude speeltuin. Daarnaast maakten we enkele jaren geleden een film over de veranderingen in de (Zeehelden) buurt. Ruim 50 personen genoten van een avondvullend programma en na afloop werd het projectieteam beloond met een dankbaar applaus.
Mocht u als organisatie ook een keer een filmmiddag/avond verzorgd hebben door het Winschoter Stadsjournaal, neem dan gerust, via de website, contact met ons op!

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

De laatste hand................ - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

De laatste hand................

Vrijdag 20 februari druk bezig met de audio nabewerking van de films die we tijdens onze voorstellingen op 9 en 10 maart in de Klinker gaan vertonen. Dinsdagmiddag 10 maart is er ook een... lees verder »

Het is maar een spelletje - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Het is maar een spelletje

Toneelvereniging Vita Nova bestaat 80 jaar! en vierde dit met de komedie "Het is maar een spelletje". In de kleine zaal van de Klinker werd de komedie met verve gespeeld en het publiek genoot... lees verder »