mini reünie WMC

mini reünie WMC

mini reünie WMC Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Vrijdagavond 7 maart was er in de kantine van de sporthal aan de Stikkerlaan een mini reünie van WMC 1. Diverse spelers uit de meest succesvolle periode van de club gaven acte de préséance. Ook veel leden van de toenmalige staf waren aanwezig.
In 1992 maakte het Winschoter Stadsjournaal een film over het eerste indoor-soccer toernooi (met boarding). De beelden riepen veel herinneringen op! Voor ons weer een leuke bevestiging hoe het publiek onze films uit vervlogen tijden waardeert!

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

te gast bij the northbase - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

te gast bij the northbase

Op vrijdagavond 27 juni waren we te gast bij the Northbase in de Blijhamsterstraat. Dit is een inloophuis voor veteranen en geüniformeerden die daar in een ongedwongen sfeer elkaar kunnen ontmoeten.... lees verder »

ANBI verslag 2025 - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

ANBI verslag 2025

Aangezien het Winschoter Stadsjournaal een ANBI status heeft (Algemeen Nut Beoogde Instelling) zijn we verplicht, (door de Belastingdienst) elk jaar een overzicht te geven van onze activiteiten en... lees verder »