mini reünie WMC

mini reünie WMC

mini reünie WMC Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Vrijdagavond 7 maart was er in de kantine van de sporthal aan de Stikkerlaan een mini reünie van WMC 1. Diverse spelers uit de meest succesvolle periode van de club gaven acte de préséance. Ook veel leden van de toenmalige staf waren aanwezig.
In 1992 maakte het Winschoter Stadsjournaal een film over het eerste indoor-soccer toernooi (met boarding). De beelden riepen veel herinneringen op! Voor ons weer een leuke bevestiging hoe het publiek onze films uit vervlogen tijden waardeert!

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

De laatste hand................ - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

De laatste hand................

Vrijdag 20 februari druk bezig met de audio nabewerking van de films die we tijdens onze voorstellingen op 9 en 10 maart in de Klinker gaan vertonen. Dinsdagmiddag 10 maart is er ook een... lees verder »

Het is maar een spelletje - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Het is maar een spelletje

Toneelvereniging Vita Nova bestaat 80 jaar! en vierde dit met de komedie "Het is maar een spelletje". In de kleine zaal van de Klinker werd de komedie met verve gespeeld en het publiek genoot... lees verder »