Op deze dag brandde Dommering in 1967

Op deze dag brandde Dommering in 1967

Op deze dag brandde Dommering in 1967 Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Op 1 augustus brandde Hotel Dommering in 1967 voor de eerste keer. Naar aanleiding hiervan schreef Pieter de Hart in de column "Deze dag in de geschiedenis" een artikel op de website van RTV Noord. In dit artikel wordt gebruikt gemaakt van beelden van het Winschoter Stadsjournaal. De brand was een van de onderwerpen in het 1e jaaroverzicht dat we maakten.

Meer informatie op: https://www.rtvnoord.nl/nieuws/197220/Deze-dag-Dommering-staat-in-brand

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Oud Winschoten en het Winschoter Stadsjournaal - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Oud Winschoten en het Winschoter Stadsjournaal

Traditiegetrouw houdt de stichting Oud Winschoten haar najaarsbijeenkomst op de 2e maandag van november, ooit Lutje Adrillen. Helaas is de tweede marktdag (tijdelijk?) verloren gegaan maar wat nog... lees verder »

te gast bij zorggroep Emmaheerdt

Op donderdagmiddag 6 november waren we te gast in zorgcentrum Emmaheerdt. Omdat Adrillen net geweest was begonnen we met de film over 200 jaar Adrillen uit 2015 die voor een feest van herkenning... lees verder »