Overlijden Frits Knaapen

Overlijden Frits Knaapen

Afgelopen zondag 23 februari kregen we het droevige nieuws dat Frits Knaapen was overleden. Frits is ruim dertig jaar bij onze club actief geweest. Vooral als cameraman was hij in zijn element, oog voor details, en een rustige cameravoering kenmerkten zijn beelden! Daarnaast was hij ook jarenlang penningmeester van onze stichting.
Met het overlijden van Frits verliezen we een goede vriend. Dankzij zijn beelden die hij ooit voor het Stadsjournaal gemaakt heeft zullen wij hem blijvend herinneren.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • Overlijden Frits Knaapen Stichting Het Winschoter Stadsjournaal
De laatste hand................ - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

De laatste hand................

Vrijdag 20 februari druk bezig met de audio nabewerking van de films die we tijdens onze voorstellingen op 9 en 10 maart in de Klinker gaan vertonen. Dinsdagmiddag 10 maart is er ook een... lees verder »

Het is maar een spelletje - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Het is maar een spelletje

Toneelvereniging Vita Nova bestaat 80 jaar! en vierde dit met de komedie "Het is maar een spelletje". In de kleine zaal van de Klinker werd de komedie met verve gespeeld en het publiek genoot... lees verder »