Uit de oude doos

Uit de oude doos

Uit de oude doos Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Het Winschoter Stadsjournaal is opgericht in 1966 als Winschoter Journaal Film Groep, WJFG. Op de facebookpagina van Visserdijk History stond onlangs een foto van de 1e generatie filmers. Ook op deze website willen we u deze foto niet onthouden. Wellicht herkent u nog wat filmers van het 1e uur!

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

met pensioen

Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd stoppen Jacqueline en Felix Roben met hun zeer bekende kledingzaak, 4 generaties bestierden de zaak. Het Winschoter Stadsjournaal maakte vlak... lees verder »

drukke projectieperiode - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

drukke projectieperiode

Zaterdagavond 22 november sloten we een drukke projectieperiode af met een voorstelling bij speeltuinvereniging Sint Vitusholt. We verzorgden in november liefst 5 projecties! Deze club is een zeer... lees verder »