Voordat het los gaat!

Voordat het los gaat!

Voordat het los gaat! Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Op 31 maart 2021 was onze cameraman Thies op pad om, voordat het Sint Vitusholt vanaf april op de schop gaat, beelden te maken van de oude/vertrouwde situaties zoals we die jaren hebben gekend. In ruim 9 maanden zal deze drukke verkeersader volledig op de kop gaan en daarna aangepast zijn aan de huidige (verkeerstechnische) eisen.
Zo worden onder meer parkeerplaatsen aangelegd en zal het voor het langzamere verkeer veiliger worden! We zullen de gehele aanpak volgen en vervolgens weer een film maken over de veranderingen die deze weg dan ondergaan heeft. Dit natuurlijk afgewisseld met (oude) beelden uit ons archief!

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Vita Nova speelt in openluchttheater Reiderwolde - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Vita Nova speelt in openluchttheater Reiderwolde

Op zondag 29 juni speelde Vita Nova onder zeer zomerse omstandigheden drie eenakters in het openluchttheater Reiderwolde. Het talrijke publiek genoot zicht-en hoorbaar van de drie stukken die met... lees verder »

te gast bij the northbase - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

te gast bij the northbase

Op vrijdagavond 27 juni waren we te gast bij the Northbase in de Blijhamsterstraat. Dit is een inloophuis voor veteranen en geüniformeerden die daar in een ongedwongen sfeer elkaar kunnen ontmoeten.... lees verder »