Voorstelling 2022

Voorstelling 2022

Voorstelling 2022 Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Op 29 en 30 maart waren onze jaarlijkse voorstellingen in de Klinker, we mochten ruim 1000!!! bezoekers ontvangen, waar we natuurlijk ontzettend blij en trots op zijn. Het waren twee mooie filmavonden met leuke reacties van het publiek.
Het geeft ons weer de inspiratie en een goed gevoel om door te blijven gaan met het in beeld brengen van de Winschoter historie.
Helaas moesten we tijdens deze voorstellingen ook bekend maken dat twee steunpilaren van het 1e uur, Robert Jalink en Frits Knaapen, stoppen met hun werkzaamheden voor onze club! Jarenlang bekende gezichten van het Winschoter Stadsjournaal en zeer begaan en bevlogen met het in beeld brengen van Winschoten, heren ontzettend bedankt!!!!!!

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Hernieuwde kennismaking - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Hernieuwde kennismaking

Een flink aantal jaren geleden waren we ooit eens te gast bij de Oldambster Senioren Vereniging (OSV). Afgelopen woensdag 15 okt waren we weer uitgenodigd om een filmmiddag te verzorgen. In gebouw... lees verder »

Oldambster Cultuurprijs voor Winschoter Schooltheater - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Oldambster Cultuurprijs voor Winschoter Schooltheater

Op 4 okt werd voor de eerste keer de Oldambster Cutuurprijs uitgereikt! Het Winschoter Schooltheater viel deze eer te beurt. Al 35 jaar voert deze bevlogen groep toneelspelers eigen gemaakte... lees verder »