WVV 125 jaar

WVV 125 jaar

WVV 125 jaar Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Op zaterdag 3 sept vierde WVV het 125 jarig bestaan van de vereniging. In de middag was er een reunistenwedstrijd en vanaf 20.00 barstte het feest in de Klinker los! Naast optredende artiesten was er ook ruimte om in de foyer films te bekijken uit het archief van het Winschoter Stadsjournaal. We hebben in ons archief een aantal films die zeer in de smaak van het publiek vielen, zo kon men ondermeer weer genieten van het behalen van het Noordelijk kampioenschap in 1964, terugkijken op het 80 jarig bestaan in 1976, kampioenschappen en de verhuizing in 1995 naar het huidige onderkomen in het Stadspark.
Zo mochten/konden we weer een leuke bijdrage leveren aan de viering van het 125 jarig bestaan van deze club!

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

BATO uitvoering 2025 - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

BATO uitvoering 2025

Op 5 juli hield de 142 jaar bestaande gymnastiekvereniging BATO de jaarlijkse uitvoering in theater de Klinker. Ook het Winschoter Stadsjournaal was weer van de partij om beelden vanuit de... lees verder »

Dat kleine rot ziekenhuis.........

Cardioloog A van der Gallien nam in juli afscheid van de Ommerlander Ziekenhuis Groep. In een artikel in het DvhN verhaalt hij hij over zijn werkzame leven en uiteraard komt ook het Sint... lees verder »