Einde kegelclub Sint Vitus

Einde kegelclub Sint Vitus

Zondagmiddag 2 oktober waren we te gast bij Heren Kegel Club Sint Vitus. In cafe Carambole was een samenkomst van de leden met hun dames. De aanleiding was niet zo leuk...............de laatste activiteit deze 143 jaar !! oude club.
Tijdens het 140 jarig bestaan van de club hebben we opnames gemaakt, niet wetende dat we 3 jaar later bij opheffingsbijeenkomst aanwezig zouden zijn om een film over Hotel Vrijheid te vertonen. Over Hotel Vrijheid hebben we in 2021 een film gemaakt met daarin allerlei gebeurtenissen die zich in deze horecagelegenheid hebben afgespeeld. Ook de diverse kegelclubs hebben hier jaren lang hun domicilie gehad. Na het sluiten van de kegelbanen was het ook voor Sint Vitus over en sluiten! Maar gelukkig heeft het Winschoter Stadsjournaal de beelden nog..........!

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • Einde kegelclub Sint Vitus Stichting Het Winschoter Stadsjournaal
Voorstellingen maart 2026 - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Voorstellingen maart 2026

Drie voorstellingen op 9 en 10 maart in cultuurhuis De Klinker Stadsjournaal vermaakt met AKIVO-circusplezier Vele honderden kinderen die ademloos de verrichtingen volgen van `artiesten` in de... lees verder »

Weer te gast in het Vondelhuys - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Weer te gast in het Vondelhuys

Maandagmiddag 26 januari was het projectieteam van het Winschoter Stadsjournaal weer eens te gast in het Vondelhuys. Regelmatig worden we hier uitgenodigd om voor de bewoners een filmmiddag te... lees verder »