Operettevereniging Veendam-Wildervank

Operettevereniging Veendam-Wildervank

Operettevereniging Veendam-Wildervank Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Published 17 maart 2018 | By Jan Witter

Net als afgelopen Klinker seizoen trad operettevereniging Veendam-Wildervank ook dit seizoen weer op in de Klinker. De vereniging, die dit jaar 60 jaar bestaat, bracht met veel enthousiasme het stuk die Zirkusprinzessin op de planken. Via een oud-lid van de opgeheven operettevereniging Amicitia werd het Winschoter Stadsjournaal gevraagd of we een registratie van deze avond wilden maken. Met 4 camera’ s hebben we deze operette opgenomen.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

AKIVO - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

AKIVO

Het Winschoter Stadsjournaal is in het bezit van een aantal "AKIVO" films. De films komen uit de 50 er jaren en laat zien hoe de babyboomgeneratie in de zomervakanties bezig werd gehouden. Veel... lees verder »

Leveren van archiefbeelden - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Leveren van archiefbeelden

Zoals allicht bekend heeft het Winschoter Stadsjournaal een vrij omvangrijk beeldarchief, de oudste beelden zijn uit de jaren 30 van de vorige eeuw en het archief omvat, uiteraard, ook de latere... lees verder »