Showtime bij BATO

Showtime bij BATO

Op zaterdag 8 juli gaf GV BATO haar jubileumshow in de Klinker. Ook bij het 125 jarig bestaan blijkt de vereniging nog springlevend! Ruim 250 leden gaven een wervelende show in de uitverkochte grote zaal van de Klinker. Traditiegetrouw maakte het Winschoter Stadsjournaal met 3 camera s een registratie

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

  • Showtime bij BATO Stichting Het Winschoter Stadsjournaal
Bijna  (weer) een jaar voorbij - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Bijna (weer) een jaar voorbij

En weer gaat er een jaar ten einde, een jaar waar weer van alles gebeurt is. Ook bij het Winschoter Stadsjournaal kenden we ups en downs! Maar gelukkig gaan we vol goede moed de feestdagen en het... lees verder »

AKIVO - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

AKIVO

Het Winschoter Stadsjournaal is in het bezit van een aantal "AKIVO" films. De films komen uit de 50 er jaren en laat zien hoe de babyboomgeneratie in de zomervakanties bezig werd gehouden. Veel... lees verder »