Stadsjournaal dankzij FOG in bezit van film uit jaren `60

Stadsjournaal dankzij FOG in bezit van film uit jaren `60

Published 25 november 2013 | By stadsjournaal

Dankzij dhr. Van Delden oud-lid van de FOG (Filmclub Oost-Groningen) is Het Winschoter Stadsjournaal in het bezit gekomen van een film uit de jaren ’60. O.a. prachtige opnames van het Van Goghbruggetje bij Winschoterzijl zullen tijdens onze voorstelling in maart 2014 te zien zijn.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

met pensioen

Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd stoppen Jacqueline en Felix Roben met hun zeer bekende kledingzaak, 4 generaties bestierden de zaak. Het Winschoter Stadsjournaal maakte vlak... lees verder »

drukke projectieperiode - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

drukke projectieperiode

Zaterdagavond 22 november sloten we een drukke projectieperiode af met een voorstelling bij speeltuinvereniging Sint Vitusholt. We verzorgden in november liefst 5 projecties! Deze club is een zeer... lees verder »