Vita Nova speelt Doodleuk (miljonair) twee keer in de Klinker

Vita Nova speelt Doodleuk (miljonair) twee keer in de Klinker

Vita Nova speelt Doodleuk (miljonair) twee keer in de Klinker Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Published 2 februari 2018 | By Jan Witter

Op 3 en 4 februari speelde toneelvereniging Vita Nova twee keer het stuk “Doodleuk miljonair” in de Rabozaal van de Klinker. Traditiegetrouw maakte het Winschoter Stadsjournaal een videoregistratie van dit stuk. Voor de crew van het Stadsjournaal een leuke onderbreking van ons reguliere werkzaamheden die we als filmclub doen.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

Drukke zaterdag - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Drukke zaterdag

Zaterdag 23 augustus is een drukke dag voor de filmers van het Winschoter Stadsjournaal geweest! Twee cameraploegen waren op stap om voor de te maken producties opnamen te maken. Zo waren er voor de... lees verder »

filmmiddag in het Vondelhuys - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

filmmiddag in het Vondelhuys

Op maandagmiddag 4 augustus verzorgde het projectieteam van het Winschoter Stadsjournaal een filmmiddag in het Vondelhuys. In de tot bioscoopzaal omgetoverde recreatiezaal genoten vele bewoners van... lees verder »