Zweefbed naar de wolken

Zweefbed naar de wolken

Zweefbed naar de wolken Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Dit is de titel van het stuk dat het Winschoter schooltheater 7 keer!! heeft gespeeld in de Klinker.
De laatste voorstelling was op donderdagavond 3 april en deze heeft het Winschoter Stadsjournaal opgenomen.
De overige voorstellingen werden overdag gespeeld voor de leerlingen van de basisschool onderbouw, ruim 900 kinderen uit het Oldambt zagen deze leuke en spetterende voorstelling.
Volgend jaar bestaat deze enthousiaste groep 35 jaar en wordt er waarschijnlijk weer groots uitgepakt!

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws.

NNO op het Marktplein - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

NNO op het Marktplein

Op zaterdagavond 6 september gaf het Noord Nederlands Orkest (NNO} in het kader van viering 200 jaar Winschoten een concert op het Winschoter Marktplein. Honderden toeschouwers genoten van het... lees verder »

Drukke zaterdag - Stichting Het Winschoter Stadsjournaal

Drukke zaterdag

Zaterdag 23 augustus is een drukke dag voor de filmers van het Winschoter Stadsjournaal geweest! Twee cameraploegen waren op stap om voor de te maken producties opnamen te maken. Zo waren er voor de... lees verder »